Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Michałowie
Menu góra
Strona startowa Jednostki pomocnicze Wykaz sołectw i sołtysów Rady Sołeckie
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Rady Sołeckie, bieżące, menu 87 - BIP - Urząd Gminy Michałów”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Rady Sołeckie

Rady Sołeckie

 L. p

Sołectwo

Osoby wchodzące
w skład rady sołeckiej

1

MICHAŁÓW

1. Biały Stanisław

2. Szymański Henryk

3. Bandura Janusz

2

ZAGAJÓW

1. Przeniosło Justyna

2. Sikora Barbara

3. Strączkiewicz Edward

4. Wilk Sylwia

3

SĘDOWICE

1. Mazur Łukasz

2. Dubiel Marcin

3. Dubiel Edyta

4. Ciesielski Wiesław

5. Młyńczak Anna

4

WROCIERYŻ

1. Mrozik Anna

2. Bielecka Grażyna

3. Łach Robert

5

TUR GÓRNY

1. Konofal Józef

2. Dzierżak Jerzy

3. Dzierżak Ewa

6

PAWŁOWICE

1. Grudzień Janusz

2. Bartocha Włodzimierz

3. Hanasz Zbigniew

7

TUR PIASKI

1. Janusek Piotr

2. Janusek Lidia

3. Pietras Maria

8

PRZECŁAWKA

1. Kocel Stanisław

2. Leszczyński Leszek

3. Zaręba Paweł

9

GÓRY

1. Sobczyk Barbara

2. Stanek Marta

3. Ryński Andrzej

4. Pasternak Ewa

5. Pasternak Piotr

10

POLICHNO

1. Puchała Iwona

2. Golik Przemysław

3. Stefański Łukasz

11

ZAWALE NIEGOSŁAWSKIE

1. Lozio Janusz

2. Szczerba Barbara

3. Bijak Andrzej

12

ZAGAJÓWEK

1. Karkowski Janusz

2. Matuszczyk Joanna

13

TOMASZÓW

1. Kocel Wioletta

2. Kowalczyk Anna

3. Sęk Iwona

14

JELCZA MAŁA

1. Wojtasik Agnieszka

2. Klamka Aneta

3. Matias Henryk

15

SADKÓWKA

1. Lozio Jerzy

2. Wites Andrzej

3. Strączek Mariola

16

KOŁKÓW

1. Strączek Zenon

2. Ryński Janusz

3. Michno Tomasz

4. Ryński Ryszard

17

JELCZA WIELKA

1. Strzałkowska Marzena

2. Makuch Michał

3. Chrząszczowski Janusz

4. Sroka Bożena

5. Grzybowska Elżbieta

18

KAROLÓW

1. Pasternak Bernarda

2. Młyńczak Paulina

3. Gładysz Henryk

19

WĘCHADŁÓW

1. Jaros Mariusz

2. Pękalski Konrad

3. Dzierżak Arkadiusz

20

TUR DOLNY

1. Węgrzynowicz Marek

2. Pękalski Grzegorz

3. Węgrzynowicz Andrzej

 

Metryka

sporządzono
2023-01-16 przez Paulina Jaros
udostępniono
2023-01-16 09:03 przez Panek Marcin
zmodyfikowano
2023-01-16 09:04 przez Panek Marcin
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
308
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.